hakkimizda

Birinci sınıf teknik servis hizmeti veriyoruz. Yalova Gsm

Firmamız 2005 yılından itibaren konusunda uzmanlaşmış personeliyle Gsm telefon kullanıcılarına yazılım, tamir ve bakım konusunda teknik servis hizmeti vermekte, çevre firmalara cep telefonu teknik servisi ve danışmanlık alanlarında destek sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı hedefleyen Teknik Servisimiz, Sahip olduğu otomasyon sistemi ile müşterine cihazlarının servisteki durumlarını internet üzerinden online takip edebilme, 24 saat boyunca serviste bulunan cihaz hakkında durum bilgisi alabilme, onarımı tamamlanan cihaz hakkında bilginin müşterilerine SMS ile gönderimi gibi birçok katma değerli servis hizmetlerini sunmaktadır.

Servisimiz uzman teknik kadrosuyla, müşterilerine teknolojinin sağladığı imkanlar dahilinde, en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteği ile birinci sınıf teknik servis hizmeti vermektedir.

Cep Telefonu Tamiri konusunda ki uzman kadromuz Anadolu'daki müşterilerimizin gsm cep telefonu tamiri ihtiyaçlarında , kargo ile çalışma imkanına sahiptir.

© 2021 Yalova Gsm - Teknik Servis. Tüm Hakları Saklıdır.0542 553 21 51 : www.yalovagsm.com Web Tasarım : Eksenweb